Alaçatı ve Çeşme Rehberi


16 Nisan 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İzmir


Turizm açısından, ülkemizin ve bölgenin en ciddi gelir kaynaklarından olan Çeşme ve Alaçatı’nın , son yıllarda Avrupa ve diğer Dünya ülkesi vatandaşlarınca da oldukça büyük ilgi görmektedir.
Sezon kapanışında dahi, yurtiçi ve yurtdışı turist kitlelerini; doğal güzellikleri ve şifalı olduğuna inanılan tertemiz havasıyla kendine çekmektedir.

Sahip olduğu doğal zenginliklerin yanı sıra , ülkemizin gözde sahilleri, eğlence mekanları, farklı damak tadlarına hitap eden restorantları ve meşhur ev yemekleriyle de ; ziyaretçilerin tekrar tekrar ziyaret etmeye karar verdikleri
yerlerdir.

Ayrıca, özellikle Alaçatı’nın sahip olduğu otlu yemek kültürü; son senelerde yapılan Alaçatı Ot Festivali ile uluslararası bir üne kavuşmuştur.
Çeşme’nin meşhur kumrusu, sakızlı dondurması da yeme-içmeye düşkün ziyaretçilerimizi de cezbetmektedir.

Alaçatı Evleri , mimari anlamda Türkiye İnşaat ve Dekorasyon literatürüne girmekle; bölgenin haklı farklılığını göstermektedir.
Taş evlerinin hem dekoratif hemde farklılık yaratan özelliği, yapımında tamamen doğadan imal edilen ürünler olmasıdır.

Ayrıca, Çeşme Marinası Türkiye’nin alanında en büyük ve en modern marinalarından birisidir. Marina etrafındaki denizcilik sektörüne hitap eden ürünlerin satışını yapan firmaların çokluğu ve ürün yelpazesi, bu alanda Çeşme’nin hatrı sayılır bir
kapasitesi olduğunun da göstergesidir.

AlacatiCesme.Com sitesi, bu iki cennet köşesi mekanımızın potansiyelinin farkında ve bu yüzden , artık bu potansiyeli hem ülkemiz hemde dünya vatandaşlarıyla paylaşmak istemekteyiz.

Amacımız,bu iki güzide mekanımızın ticari faaliyet gösteren esnaf ve kurumlarını internet ortamında tanıtmak ve reklam hizmeti vermektir.
Sitemiz çok yeni olmasına rağmen; gayet basit bir kullanımı vardır. Detaylarla, kafa karıştıran bağlantılarla hem kullanıcının hem kayıtlı üyelerimizin zorlanmayacağı bir firma ve sektör rehberidir.

Ayrıca sunulan tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.

Firmaların iletişim bilgileri, web sitesi ve email adresleri, Google Maps üzerinden konum bilgilerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi, birçok kategoride de daha çeşitli iş kollarından firmalara ulaşabilirsiniz.
Çeşme ve Alaçatı’yı daha yakından tanımak, faaliyetteki firmalarla iletişime geçmek için mutlaka sitemize bekliyoruz.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat